Nabídka kurzů

 

Pole DancePole dance je moderní tanec na tyči, který obsahuje prvky akrobacie, baletu s nádechem tanců jako jsou latinsko-americké tance, show dance a contemporary. Profesionální vedení kurzů a vystoupení zajišťuje tanečnice s certifikací MŠMT Českého svazu pole & art sports, která se v roce 2012 zúčastnila Mistrovství České republiky v pole dance.

Nabídka kurzů Pole Dance

 

D-yogi FlyCvičení ve stavu beztíže se speciální houpací sítí, která má nosnost až 500 kg. Jóga v síti rozvíjí rovnováhu, koncentraci, má uvolňující efekt pro záda a je zdrojem věčného mládí. Cvičení je navíc šetrné k vašim kloubům.

Nabídka kurzů D-yogi Fly

 

Párová akrobacie AiracroAirAcro® je novým cvičebním stylem, který si rychle získává svoji popularitu ve studiích po celé republice. AirAcro® vytvořil tým sportovních instruktorů, gymnastů a tanečníku, pod vedením autorky Mgr. Lenky Šotkovské, taneční instruktorky a akrobatky.

Nabídka kurzů Airacro

 

Aerial hoopZávěsná akrobacie na kruhu je další zábavná a oblíbená forma, jak docílit zpevněné a flexi postavy. Patří k základům novocirkusového umění, kde jde o spojení tance a akrobacie. Teď už nemusíte mít jen hlavu v oblacích, u nás si můžete zalétat kdykoli, stačí jen trocha tréninku!

Nabídka kurzů Aerial hoop

 

Wheel jógaUnikátní pomůcka, která si získala lidi po celém světě, už dorazila i k nám do Třince! Kruh je v průběhu lekce používán jako závaží, pomůcka pro stabilizaci kloubů, kompenzaci a pro přímé posílení i prohřátí těla.

Nabídka kurzů Wheel jógy

 

Contemporary (výrazový tanec)Podstatou výrazového tance je práce s těžištěm. Skrze tanec se učíme vnímat své tělo v jeho komplexnosti a intenzitě.

Nabídka kurzů Contemporary

 

KalinestikaNebaví vás klasické fitko? Začněte cvičit s vlastní vahou! Kalistenika je komplexní cvičení, při kterém si nezničíte klouby, vybudujete sílu a kromě těla procvičíte i duši.

Nabídka kurzů Kalinestiky

 

Pohybové divadloNa kurzu se děti naučí pohybovat tak, že divák pouhým pohledem – bez textu – pochopí určitou náladu. Ani na rétoriku (správné mluvení) se na hodinách nebude zapomínat! Nacvičení hry však pro nás není prioritou….krátké scénky, etudy, improvizace…to je oč tu poběží!

Nabídka kurzů poh. divadla

 

TRXTRX: Total-Body Resistance Exercise. Cviky pro zatížení celého těla. Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh.

Nabídka kurzů TRX

 

BaletBalet má příznivý vliv na posilování těla, zvláště svalových skupin, které nebývají při běžných cvičeních aktivovány – různé mezižeberní, zádové, drobné břišní, hýžďové a krční svaly, sloužící správnému držení těla. Jako každý tanec, přispívá balet ke zlepšování pohybové koordinace, smyslu pro rovnováhu a rytmus.

Nabídka kurzů Balet

 

JogalatesJogalates (nebo i Yogalates) je cvičební styl, který kombinuje jógu a Pilates. Jogalates se zaměřuje na posílení středu těla, zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného a zároveň silného těla.

Nabídka kurzů Jogalates

 

Core trainingNebaví vás klasické fitko? Začněte cvičit s vlastní vahou! Core training je komplexní cvičení, při kterém si nezničíte klouby a vybudujete sílu.

Nabídka kurzů Core training

 

Tanec životaSpojení břišního tance a jógy.Tančíme pro zdraví, návrat k ženskosti a k naslouchání vlastní intuice. Svobodným TANCEM utvoříme taneční mandalu, protože každá žena je jedinečná a neopakovatelná.

Nabídka kurzů Tanec života