Nabízíme vystoupení těchto stylů

Acro-dancers představení je vhodné pro společenské a kulturní akce. Naší akční akrobatickou show si můžete zpestřit narozeninové párty, svatby, firemní večírky, módní přehlídky, festivaly, atd.

Pole Dance

poledance

Pole dance je moderní tanec na tyči. Představení obsahuje prvky akrobacie, baletu s nádechem tanců jako jsou latinsko-americké tance, show dance contemporary atd.

Profesionální vystoupení zajišťuje tanečnice s certifikací MŠMT Českého svazu pole & art sports, která se v roce 2012 zúčastnila Mistrovství České republiky v pole dance. Vystoupení je vždy připraveno přesně na míru dle požadavků klientů.
Důraz je kladen na ženskou ladnost, silové prvky a ohebnost, které někdy popírají gravitační zákony, a to vše okořeněné půvabným tancem.

Nejedná se o striptýz ani go-go tanec u tyče!

Párová akrobacie

acroyoga

AirAcro je nový styl párové akrobacie, která si rychle získává svoji popularitu po celé České republice. Velký zájem klientů o párovou akrobacii AirAcro je dán především její zábavností, která je zaměřena na balanc, ladnost, akrobacii a sílu.

Vystoupení Vám připraví intenzivní, dech-tající zážitek. Uvidíte nevšední sílu těl a jejich dokonalé splynutí, plné vášni a smyslnosti. Ukážeme Vám, že vše není jen o síle a ohebnosti, ale také o sehranosti našich akrobatů působící proti zemské
přitažlivosti, a to nejčastěji v páru, na přání klientů také v početnější skupině.

Aerial hoop

Aerial hoop

Akrobacie na závěsném kruhu je velmi náročná disciplína, která umělecky ztvárňuje netradiční vzdušnou akrobacii propojenou s dynamickými prvky. Pochází z cirkusového prostředí.

Atraktivní choreografie se odehrávají v závěsném kruhu nad zemí a jsou zaměřeny na umělecké ztvárnění příběhu s ukázkou flexibilních prvků, skvělou koordinací, sílou a vytrvalostí. Toto vystoupení v podání našich krásných akrobatek Vám rozproudí
krev v žilách.


Aerial silks

Aerial silks

Novodobý akrobatický tanec na vzdušných šálách, který strhne každé publikum.

Vystoupení se odehrává ve výšce několika metrů nad zemí, jediným jistícím bodem jsou hedvábné pruhy látky.

Neobvyklou podívanou si u nás můžete objednat jako součást programů různých tématických večírků, oslav, konferencí a jiných speciálních či všedních událostí.

Aerial Straps

Aerial hoop

Strhující vystoupení létajících akrobatů na popruzích, při kterém se všem divákům zatají dech. Akrobati v několikametrové výšce přelétají nad hlavami diváků a předvádějí dokonalou souhru pohybů a mrazivých emocí.

Vystoupení je vhodné zejména do vysokých prostor.