Nabídka kurzů Airacro

AirAcro® je novým cvičebním stylem, který si rychle získává svoji popularitu ve studiích po celé republice.
AirAcro® vytvořil tým sportovních instruktorů, gymnastů a tanečníku, pod vedením autorky Mgr. Lenky Šotkovské, taneční instruktorky a akrobatky.

Jak se obléknout na hodinu párové akrobacie?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení, které neodkrývá příliš mnoho, když jste vzhůru nohama. Během cvičení nejsou vhodné náramky, řetízky atd.,
jelikož lehce můžou způsobit drobná nepříjemná zranění.

Nabídka kurzů:

Párová akrobacie AirAcro dospělí:

AirAcro® je novým cvičebním stylem, který si rychle získává svoji popularitu ve studiích po celé republice. AirAcro® vytvořil tým sportovních instruktorů, gymnastů a tanečníku, pod vedením autorky Mgr. Lenky Šotkovské, taneční instruktorky a akrobatky.

Kurz určen všem, kteří zatím mají jen minimální nebo žádné zkušenosti s párovou akrobacií. Na kurz není nutné mít partnera! Většina cviků je prováděna ve trojicích pro zajištění bezpečí, takže klidně můžete dorazit i sami.

Na kurzu se naučíte základní cviky párové akrobacie AirAcro®. Kurz je omezen kapacitou 12 míst, proto se vám dostane velmi pečlivého vedení a trpělivého přístupu. Lekce na sebe navazují a účastníci nebudou rušeni nově příchozími klienty.

Určeno pro úplné začátečníky i míně pokročilé.

PŘIHLÁŠENÍ