Rozvrh a rezervace

Rezervace provádějte prostřednictvím rezervačního systému.

PROČ SE REGISTROVAT? Registrací do rezervačního systému si zajistíte místo na kurzu. Také doporučujeme všem, kteří mají zájem o 2 náhrady za zameškané lekce v kurzu. JAK SE REGISTROVAT A REZERVOVAT MÍSTO NA LEKCI?
 1. Nový účet si založíte v rezervačním systému kliknutím na "PŘIHLÁŠENÍ"--> a následně kliknutím na „VYTVOŘIT BEZPLATNÝ ÚČET“.
 2. Heslo si zapamatujte pro své další přihlášení. Na uvedený email obdržíte potvrzení s odkazem, na který je nutno kliknout a dle instrukcí změnit heslo.
 3. Poté se přihlaste do svého profilu.
 4. V rezervačním systému si vyberete kurz, který je nutno znovu rozkliknout a vpravo dole kliknout na tlačítko „PŘIHLÁSIT“, následně zvolíte cenu za dospělého nebo studenta. Pokud jste student, je nutné na první lekci donést potvrzení o studiu. V opačném případě doplatit kurz do plné ceny.
 5. Následně uhraďte kurzovné dle pokynu z potvrzujícího emailu nebo dle http://www.acro-dancers.cz/cenik/
KDY SE Z REZERVOVANÉ LEKCE ODHLÁSIT?
 1. Osoby se zakoupeným kurzem mají možnost, po včasném odhlášení z lekce využít 2 náhrady za zmeškané lekce.
 2. Lekci lze zrušit nejpozději 48 hodin před jejím začátkem.
 3. Náhrady je nutné vybrat do skončení poslední lekce aktuálních kurzů.
 4. Pokud se klient nedostaví na danou lekci včas anebo nedojde k jejímu včasnému zrušení v on-line rezervačním systému, vstup propadá.
 5. Náhrady si můžete libovolně vybrat na kurzech s volnými místy v rozvrhu. Číslo před lomítkem znamená aktuální obsazení a za lomítkem celkový počet míst na lekci.
 6. Peníze za nevyužité lekce nevracíme. V případě vážnějších problému můžete po písemném souhlase permanentku prodat někomu jinému.
V případě nejasností se na nás obracejte na tel.č. +420 606 060 865

Rezervační systém

V případě potíží při registraci nebo přihlášení  se prosím obraťte na zákaznickou podporu přes emailovou adresu: support@sportimea.com Pro správné fungování rezervačního systému je potřebné mít povolené Cookies ve vašem webovém prohlížeči. Používáním těchto webových stránek souhlasíte používáním cookies.

Nový rozvrh kurzů od 21.1.2019 do 12.4.2019 :

Rezervace na nové kurzy přes rezervační systém bude spuštěna 18.12.2018.

Rozvrh kurzů od 1.10.2018  do 21.12.2018 :