Rozvrh a rezervace

Rezervace provádějte prostřednictvím rezervačního systému.

PROČ SE REGISTROVAT? Registrací do rezervačního systému si zajistíte místo na kurzu. Také doporučujeme všem, kteří mají zájem o 2 náhrady za zameškané lekce v kurzu.
JAK SE REGISTROVAT A REZERVOVAT MÍSTO NA LEKCI?
 1. Nový účet si založíte v rezervačním systému kliknutím na "PŘIHLÁŠENÍ"--> a následně kliknutím na „VYTVOŘIT BEZPLATNÝ ÚČET“.
 2. Heslo si zapamatujte pro své další přihlášení. Na uvedený email obdržíte potvrzení s odkazem, na který je nutno kliknout a dle instrukcí změnit heslo.
 3. Poté se přihlaste do svého profilu.
 4. V rezervačním systému si vyberete kurz, který je nutno znovu rozkliknout a vpravo dole kliknout na tlačítko „PŘIHLÁSIT“, následně zvolíte cenu za dospělého nebo studenta. Pokud jste student, je nutné na první lekci donést potvrzení o studiu. V opačném případě doplatit kurz do plné ceny.
 5. Následně uhraďte kurzovné dle pokynu z potvrzujícího emailu nebo dle http://www.acro-dancers.cz/cenik/
KDY SE Z REZERVOVANÉ LEKCE ODHLÁSIT?
 1. Osoby se zakoupeným kurzem mají možnost, po včasném odhlášení z lekce využít 2 náhrady za zmeškané lekce.
 2. Lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem přes grafický rozvrh kurzů níže. Lekci zrušíte kliknutím na danou lekci v rozvrhu a následným kliknutím na červený křížek "zrušit účast".
 3. Náhrady je nutné vybrat do skončení poslední lekce aktuálních kurzů a to opět přes rezervační systém.
 4. Pokud se klient nedostaví na danou lekci včas anebo nedojde k jejímu včasnému zrušení v on-line rezervačním systému, vstup propadá.
 5. Náhrady si můžete libovolně vybrat na kurzech s volnými místy v rozvrhu. Číslo před lomítkem znamená aktuální obsazení a za lomítkem celkový počet míst na lekci.
 6. Peníze za nevyužité lekce nevracíme. V případě vážnějších problému můžete po písemném souhlase permanentku prodat někomu jinému.
V případě nejasností se na nás obracejte na tel.č. +420 606 060 865

Rezervační systém

V případě potíží při registraci nebo přihlášení  se prosím obraťte na zákaznickou podporu přes emailovou adresu: support@sportimea.com Pro správné fungování rezervačního systému je potřebné mít povolené Cookies ve vašem webovém prohlížeči. Používáním těchto webových stránek souhlasíte používáním cookies.

Rozvrh kurzů od 15.4.2019  do 12.7.2019 :

👉 Nově můžete uplatnit benefitní karty! (Do poznámky je nutné připsat "MultiSport")