Nabídka kurzů Pole DancePole dance je moderní tanec na tyči, který obsahuje prvky akrobacie, baletu s nádechem tanců jako jsou latinsko-americké tance, show dance a contemporary. Profesionální vedení kurzů a vystoupení zajišťuje tanečnice s certifikací MŠMT Českého svazu pole & art sports, která se v roce 2012 zúčastnila Mistrovství České republiky v pole dance.

Důraz je kladen na ženskou ladnost, silové prvky a ohebnost, které někdy popírají gravitační zákony.  Nejedná se o striptýz ani go-go tanec u tyče!

Jak se obléknout na hodinu pole dance?

Doporučujeme krátké legíny, sukýnku či kraťásky a top či tričko. Tančit můžete buď bosky, nebo v tanečních piškotech. Vhodné je vzít si návleky na lýtka, které Vás uchrání před případnými modřinami. Pokročilým doporučujeme velmi krátké kraťásky a top bez rukávů.

Nabídka kurzů:

Pole Dance dospělí L1 (level 1 = začátečníci):

Úvod a úplné základy v pole dance by neměl klient podcenit nebo v horším případě úplně vynechat. Správná technika provedení každého náročnějšího prvku, ať už spinového charakteru nebo invertu (vis hlavou dolů) vychází vždy z nějakého základního cviku, který se klient naučí na začátku každého kurzu. Proto klademe již od počátku velký důraz na preciznost provedení prvků.

Každá lekce je zahájena krátkým ZAHŘÁTÍM celého těla, kde se kombinují rytmy pro zapojení nervových vláken. Následuje nácvik základních postojů a pozic na tyči. Lekce je zakončená ZKLIDNĚNÍM organismu po fyzické zátěži, snížením tepové frekvence, svalové aktivity a u některých jedinců zmírňuje pocity lehkých závratí, které se mohou po rychlém ukončení intenzivnějšího cvičení vyskytnout.

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1500Kč/osobu studenti 1250Kč/osobu

Rezervace kurzu


Pole dance dospělí L2

Kurz L2 navazuje výukou na Kurz L1.
Již je potřeba mít zvládnuté basic spiny a statické prvky jako crucifix, sit on a pole, windmill, a basic invert.

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1500Kč/osobu studenti 1250Kč/osobu

Rezervace kurzu


Pole Dance děti

Kurz děti naučí základní cviky na zahřátí a protažení těla, základní postoje a pozice na tyči. Taktéž se naučí správně vnímat hudbu a rytmus. Občas je hodina zpestřená hrou, která je spojená s tancem.

Vhodné pro děti od 6 – 12 let, které nemají žádné sportovní ani taneční zkušenosti. Děti od 12 let můžou chodit na lekce POLE DANCE DOSPĚLÍ L1.

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1000 Kč/osobu studenti 1250Kč/osobu

Rezervace kurzu


Pole Dance flexi

Pokud se chcete dostat do vysněného prvku, ale chybí Vám rozsah nebo si chcete protáhnout tělo po náročné dni, je lekce POLE DANCE FLEXI správnou volbou. Rozsah flexibility těla je možné zvyšovat v každém věku, proto jsou lekce bez věkového omezení. Veškeré pozice se vždy přizpůsobí Vašim rozsahům a potřebám, proto se není čeho bát.

Kurz je zaměřen na zvyšování flexibility zad, nohou a ramen, díky čemuž se dostanete snáze do náročných pozic jako je například provaz, rozštěp, most či jiné prvky na tyči či bez tyče. Veškeré pozice jsou prováděny pod dohledem zkušené lektorky.

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1500Kč/osobu studenti 1250Kč/osobu

Rezervace kurzu


Pole Dance expert

Kurz je zaměřený na přípravu na soutěže, MČR Pole dance a vystoupení. Vhodné pro pokročilé.

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1500Kč/osobu studenti 1250Kč/osobu

Rezervace kurzu