Nabídka kurzů AiracroAirAcro® je novým cvičebním stylem, který si rychle získává svoji popularitu ve studiích po celé republice. AirAcro® vytvořil tým sportovních instruktorů, gymnastů a tanečníku, pod vedením autorky Mgr. Lenky Šotkovské, taneční instruktorky a akrobatky.

Jak se obléknout na hodinu párové akrobacie?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení, které neodkrývá příliš mnoho, když jste vzhůru nohama. Během cvičení nejsou vhodné náramky, řetízky atd., jelikož lehce můžou způsobit drobná nepříjemná zranění.

Nabídka kurzů:

Párová akrobacie pro dospělé

Kurz určen všem, kteří zatím mají jen minimální nebo žádné zkušenosti s párovou akrobacií. Na kurz není nutné mít partnera! Většina cviků je prováděna ve trojicích pro zajištění bezpečí, takže klidně můžete dorazit i sami. 

Na kurzu se naučíte základní cviky párové akrobacie AirAcro®. Kurz je omezen kapacitou 12 míst, proto se vám dostane velmi pečlivého vedení a trpělivého přístupu. Lekce na sebe navazují a účastníci nebudou rušeni nově příchozími klienty.

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1800Kč/ 2 osoby

Rezervace kurzu


Párová akrobacie děti a rodiče - AirAcro®

Cvičení není jen o akrobacii, je o komunikaci, lásce a obrovské psychické relaxaci, jsou to chvíle strávené s vašimi dětmi, kde pozice prohlubují Vaši vzájemnou důvěru, zpevňují celé tělo a přináší osvobozující pocit „létání“. 

Správná technika AirAcro pomůže zdravým dětem upevnit dobré pohybové návyky, oslabeným zlepší a odstraní drobné nevyváženosti tělesné i psychické jako je například neklid a nesoustředěnost. 🙂 Kurz je omezen kapacitou 12 míst, proto se vám dostane velmi pečlivého vedení a trpělivého přístupu.

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1800Kč/ 2 osoby

Rezervace kurzu