Nabídka kurzů Contemporary neboli výrazového tancePodstatou výrazového tance je práce s těžištěm. Skrze tanec se učíme vnímat své tělo v jeho komplexnosti a intenzitě.

Jak se obléknout na hodinu výrazového tance?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení. Během cvičení nejsou vhodné náramky, řetízky atd., jelikož lehce můžou způsobit drobná nepříjemná zranění.

Nabídka kurzů:

Výrazový tanec

Na hodinách Contemporary spolu projdeme základní techniky baletu, jazzového tance, moderny, ale i improvizace. Součástí hodin je také rozehřátí, zesílení svalstva, cvičení na flexibilitu, vysvětlení správné taneční techniky, krátké či delší taneční choreografie z procvičovaných tanečních prvků.

Základem každého "pořádného" tance je klasický balet - tedy jeho princip, základ. Neznamená to tedy, že budeme potit krev a tančit na špičkách :D,ale nerada dělám věci jen "na oko", proto není důležité umět složitou taneční choreografii, ale jít správnou cestou a dopracovat se ke správnému tanečnímu provedení. Není třeba mít žádné předchozí taneční zkušenosti, vše budeme procházet krok za krokem. Nabijte se krásným pocitem z vlastního vyjádření hudby za pomoci vašeho těla!

Cena kurzu (12 lekcí/3 měsíce): 1500Kč/osobu studenti 1250 Kč/osobu nutné dodat platný ISIC nebo potvrzení o studiu)

Rezervace kurzu

Ukázka naši lektorky Marcelky Konvičkové