Nabídka kurzů

 

Pole Dance


Pole dance je moderní tanec na tyči, který obsahuje prvky akrobacie, baletu s nádechem tanců jako jsou latinsko-americké tance, show dance a contemporary. Profesionální vedení kurzů a vystoupení zajišťuje tanečnice s certifikací MŠMT Českého svazu pole & art sports, která se v roce 2012 zúčastnila Mistrovství České republiky v pole dance.

Nabídka kurzů Pole Dance

 

D-yogi Fly


Cvičení ve stavu beztíže se speciální houpací sítí, která má nosnost až 500 kg. Jóga v síti rozvíjí rovnováhu, koncentraci, má uvolňující efekt pro záda a je zdrojem věčného mládí. Cvičení je navíc šetrné k vašim kloubům.Nabídka kurzů D-yogi Fly

 

Párová akrobacie Airacro


AirAcro® je novým cvičebním stylem, který si rychle získává svoji popularitu ve studiích po celé republice. AirAcro® vytvořil tým sportovních instruktorů, gymnastů a tanečníku, pod vedením autorky Mgr. Lenky Šotkovské, taneční instruktorky a akrobatky.


Nabídka kurzů Airacro

 

Aerial hoop


Závěsná akrobacie na kruhu je další zábavná a oblíbená forma, jak docílit zpevněné a flexi postavy. Patří k základům novocirkusového umění, kde jde o spojení tance a akrobacie. Teď už nemusíte mít jen hlavu v oblacích, u nás si můžete zalétat kdykoli, stačí jen trocha tréninku!

Nabídka kurzů Aerial hoop

 

Wheel jóga


Unikátní pomůcka, která si získala lidi po celém světě, už dorazila i k nám do Třince! Kruh je v průběhu lekce používán jako závaží, pomůcka pro stabilizaci kloubů, kompenzaci a pro přímé posílení i prohřátí těla.

Nabídka kurzů Wheel jógy

 

Contemporary (výrazový tanec)


Podstatou výrazového tance je práce s těžištěm. Skrze tanec se učíme vnímat své tělo v jeho komplexnosti a intenzitě.Nabídka kurzů Contemporary

 

Kalinestika


Nebaví vás klasické fitko? Začněte cvičit s vlastní vahou! Kalistenika je komplexní cvičení, při kterém si nezničíte klouby, vybudujete sílu a kromě těla procvičíte i duši.Nabídka kurzů Kalinestiky

 

Pohybové divadlo


Na kurzu se děti naučí pohybovat tak, že divák pouhým pohledem - bez textu - pochopí určitou náladu. Ani na rétoriku (správné mluvení) se na hodinách nebude zapomínat! Nacvičení hry však pro nás není prioritou....krátké scénky, etudy, improvizace...to je oč tu poběží!

Nabídka kurzů poh. divadla

 

TRX for yoga


TRX for Yoga v sobě spojuje to nejlepší z jógy a TRX. Jak známo, TRX nejen posiluje, ale i protahuje. Totéž lze tvrdit i o józe. V obou případech se jedná o funkční cvičení s váhou vlastního těla. U TRX si cvik ztížíte zvýšením sklonu vůči bodu zavěšení. U jógy tím, že půjdete do dané polohy, ásány, hlouběji.

Nabídka kurzů TRX for yoga

 

Balet


Balet má příznivý vliv na posilování těla, zvláště svalových skupin, které nebývají při běžných cvičeních aktivovány – různé mezižeberní, zádové, drobné břišní, hýžďové a krční svaly, sloužící správnému držení těla. Jako každý tanec, přispívá balet ke zlepšování pohybové koordinace, smyslu pro rovnováhu a rytmus.

Nabídka kurzů Balet

 

Jogalates


Jogalates (nebo i Yogalates) je cvičební styl, který kombinuje jógu a Pilates. Jogalates se zaměřuje na posílení středu těla, zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného a zároveň silného těla.


Nabídka kurzů Jogalates

 

Core training

 
Nebaví vás klasické fitko? Začněte cvičit s vlastní vahou! Core training je komplexní cvičení, při kterém si nezničíte klouby a vybudujete sílu.

Nabídka kurzů Core training